Mletá káva

Káva s históriou, pre skutočných fajnšmekrov


 


V roku 1954 Cavalier Giovanni Migliorini založil malú firmu v Pavii, kde pražil kávu a predával všetky druhy koloniálneho tovaru. Jeho hlavným cieľom bolo dať zákazníkom možnosť vychutnať si vynikajúcu šálku kávy v bare rovnako ako doma.

50 rokov po založení spoločnosti Moka Sir's SpA je z firmy prestížna výrobná a obchodná spoločnosť, špecializujúca sa na praženie a predaj kávových zmesí do barov, reštaurácií a ďalších odvetví gastro priemyslu. Od chvíle, keď sa Cavalier Migliorini pustil do svojho podnikania sa zmenilo veľa vecí, ale poslanie prinášať najvyššiu kvalitu a láska k podnikaniu sa nezmenili.

parallax background

Najväčšími silnými stránkami spoločnosti sú výber surovín, používanie technologicky vyspelých zariadení, kontroly vykonávané počas výrobného procesu a vysoký štandard služieb, ktoré ponúka svojim zákazníkom.

Spracovanie kávových zŕn na zmesi Moka Sir´s sa uskutočňuje v továrni s plne automatizovaným výrobným a skladovacím zariadením.

Vysoký technologický štandard rastlín a početné priebežné kontroly vykonávané špecializovaným personálom zaručujú jednotnosť a spoľahlivosť kávových zmesí Moka Sir´s.