Pracovné vzťahy sú založené na priateľstve.


 


Volám sa Giovanni Spadea a pochádzam z Talianska - krajiny, v ktorej sa káva považuje za viac než len nápoj. Je to neodmysliteľná súčasť talianského životného štýlu a kultúry. Ja osobne si pamätám svoj prvý dúšok kávy akoby to bolo včera. Hneď mi bolo jasné, že jedinečná chuť a aróma pražených zŕn ma bude sprevádzať po celý život. 

Už v mladom veku som si v rodnom meste, pred viac než troma dekádami, otvoril malú kaviarničku na rohu ulice. Vždy po závarečnej som sa nevedel dočkať rána, kedy ju opäť otvorím. Pretože káva nebola len mojim živobytím, ale najmä vášňou. Doteraz na toto obdobie s úsmevom spomínam.

V roku 1993 som po prvýkrát zavítal na Slovensko a ochutnal tunajšiu kávu. No poviem vám... bol som trochu sklamaný. Existoval tu akýsi štandard, z ktorého kaviarne nie a nie vykročiť. Jednoducho povedané - kvalita bola v rebríčku priorít na veľmi nízkej priečke. Prvoradá bola nízka cena. No ale čo bolo, to bolo. Som veľmi rád, že situácia sa rok čo rok zlepšuje a ľudia vedia rozpoznať a oceniť dobrú kávu. A verím, že aj vďaka nám.

Výberová talianska káva

 

Dopytový formulár

Máte záujem o naše služby alebo produkty? Budeme radi ak vyplníte nezáväzný dopytový formulár, vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru.