Dožičte zákazníkom nezabudnuteľný zážitok 


Ponúkame vám prémiové značky káv, rôzne sirupy, prísady či doplnkový sortiment. Dotvoríme vašu kaviareň, reštauráciu a bar o znamenité miesto vhodné pre všetkých milovníkov kávy tak, aby sme uspokojili ich špecifické preferencie a vkus. Radi vám pomôžeme pri výbere produktov do prevádzky s cieľom urobiť z kávy dôležitý prvok vášho podnikania.

Škola kávy a tréningy baristov


 


Chcete svojou kávou očariť každého, zdokonaliť svoje baristické umenie a priniesť do svojej kaviarne čaro svetových kávových trendov? Potom je naša ponuka kurzov a tréningov presne to, čo hľadáte!

Pre milovníkov kávy a majiteľov kaviarní sme vytvorili jedinečný program, ktorý vám umožní preniknúť do tajov kávových zŕn a techník pripravovania dokonalého espressa.  Vďaka našim kurzom budete schopní oživiť chuť a vôňu kávy, čím si získate lojalitu vašich zákazníkov a presvedčíte ich, že vaša kaviareň je jedinečným miestom pre skutočných kávových nadšencov.

Nezabudnite, že aj základná odbornosť v kávovom svete môže viesť k úspechu a zisku. Preto neváhajte a pripojte sa k našim kurzom a tréningom. Staňte sa baristom, ktorého obdivujú vaši zákazníci a ktorý prináša do šálky kávy umenie a šťastie.

Profesionálny servis neustále na dosah


 


Jednou z posledných vecí, ktoré chcete ako kaviareň či iná gastro prevádzka zažiť, je zostať týždne s problematickým či nefunkčným strojom. S nami vám to nehrozí. Naši servisní špecialisti sú vždy na dosah ruky.

Overené kávovary, mlynčeky a príslušenstvo
pre malú aj veľkú gastro prevádzku

Odporučíme, dodáme, vysvetlíme